Zdjęcia z chrztu oraz zdjęcia z komunii – Łódź i okolice

Zdjęcia komunijne i zdjęcia z chrztu wykonujemy najczęściej w Łodzi i okolicach. To wyzwania, które wymagają od profesjonalnego fotografa ciepła, taktu i tego, by po prostu lubił dzieci :) My lubimy dzieci ;) Staramy się mieć tyle cierpliwości ile potrzeba, żeby tę dziecięcą ciekawość wspierać… choć czasem proces ten odległy jest od doznań idyllicznych ;)

Zdjęcia z chrztu i komunii - Łódź i okolice

Komunia i Chrzest to emocjonujące wydarzenia, podczas których mali bohaterowie mają zwykle o wiele ważniejsze sprawy na uwadze… niż zdjęcia. Rodzice wiedzą to doskonale ;) Dla maluszków, które przystępują do Chrztu, nie liczy się pamiątka, tylko spokój i poczucie bezpieczeństwa, żeby było ciepło, cicho, żeby mogły być przytulone do mamy. Dzieci przystępujące do Pierwszej Komunii Świętej, wyczuwają podniosłość tego wydarzenia. Rozumieją je i często jest dla nich ważne… ale sprawą ważną dla nich wtedy nie jest rodzinna fotografia okolicznościowa jako pamiątka Komunii. Są sprawy ważne i ważniejsze… jak na przykład nowy rower i my to doskonale rozumiemy ;) Dlatego naszym zadaniem jest zbudowanie jak najbardziej przyjaznej atmosfery wokół fotografowania dzieci tak, by po całym wydarzeniu zostały dobre wspomnienia.

Nie chcemy też, aby hasło „fotograf artystyczny” przywoływało na myśl, męczące skojarzenia u szczególnie zabieganych w Tym dniu rodziców :) Staramy się więc zachowywać tak dyskretnie jak to tylko możliwe. Profesjonalne fotografie reportażowe niosą ze sobą szczególne wyzwania: z jednej strony staramy się być „niewidzialni”, z drugiej zaś pragniemy uchwycić wszystkie istotne dla naszych klientów wydarzenia.

Aby zdjęcia komunijne były naturalne i pełne życia, staramy się tak pracować z dziećmi i ich rodzinami, żeby oglądana potem galeria fotografii pokazywała spontaniczne gesty, prawdziwe uczucia i ciepłe poruszenie panujące w tym uroczystym dniu. Alby komunijne dziewczynek i stroje młodych dżentelmenów nie powinny być traktowane jako uniformy uniemożliwiające pokazanie ich w tak naturalnym dla dzieci spontanicznym ruchu. Fotograf artystyczny powinien więc, naszym zdaniem, kreować takie sytuacje, by fotografie komunijne były pełne życia i profesjonalne zarazem :)
Twarze skupione na liturgii, przyjacielskie gesty, rozmowy… tak, jakby nie było aparatu, nie było profesjonalnego fotografa… to jest dla nas ideał, kiedy myślimy „zdjęcia komunijne”. Chętnie podejmujemy się wykonania nowych zadań i znajdujemy w kolejnym pięknym kościele w Łodzi i okolicach. Fotografia to nasza praca ale jednocześnie pasja, zatem oferta naszych usług fotograficznych jest szeroka. Zadania, jakie zlecają nam klienci zainteresowani fotografią komunijną i zdjęciami z chrztu, funkcjonują pod określonymi zwrotami wpisywanymi przez nich w wyszukiwarkę. Podstawowe z nich brzmią następująco: „fotograf artystyczny Łódź”, „zdjęcia komunijne galeria”, „komunia zdjęcia Łódź”, „fotografie profesjonalne Łódź”, „zdjęcia chrzest”, „zdjęcia z chrztu”, „pamiątki chrztu”, „fotografie komunijne”, „pamiątka komunii”, „chrzest fotograf”, „fotograf na chrzest Łódź”. Jeśli jednak zlecenie, które chcieliby nam Państwo powierzyć nie mieści się w ramach naszej oferty fotograficznej widocznej na tej stronie, prosimy o kontakt. Jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy formułę na stworzenie fotografii artystycznych, które są Państwu potrzebne :)

Pozostałe galerie