Czy sesja biznesowa zaprocentuje? Wiemy, że zdjęcie biznesowe nie jest ozdobą w CV, ale skutecznie buduje wizerunek profesjonalisty w biznesie.

Fotografia biznesowa to dla nas zarówno sesja indywidualna, której rezultatem jest przekonujące zdjęcie do CV, jak i sesja dla 30 pracowników firmy.

W każdym przypadku, niezależnie od skali, chodzi o to żebyśmy wspólnie z klientami, zbudowali porządany komunikat. Skuteczne zdjęcie biznesowe ma zadziałać na widza w ciągu 5 sekund. Cały sekret tkwi w niewymuszonej elegancji i naturalności. Jeśli odbiorca zdjęcia nie ma wrażenia, że patrzy na kogoś, kto udaje – wspólnie wygraliśmy!

Staramy się więc wspierać naszych drogich modeli. Przed sesją pomagamy określić cele sesji, czyli co zdjęcie ma komunikować. W jej trakcie podpowiadamy co robić i pomagamy się rozluźnić.

Od ponad 10 lat chętnie tworzymy profesjonalne zdjęcia portretowe w Łodzi i okolicach, Warszawie i innych polskich miastach. Ważne by ludzie, których portretujemy, mieli szansę „zaistnieć” na fotografii. Sesje zdjęciowe organizowane przez nas mają na celu wydobycie osobowości modeli. Nasze motto brzmi: „Fotografia biznesowa to nie garnitury z ludźmi w środku, tylko charyzmatyczni ludzie w dobrych garniturach”.

ENPIRE – specjaliści od transportu towarów – zdjęcia biznesowe na stronę firmową

IKARIA – eksperci bezpieczeństwa IT – portrety biznesowe zrealizowane w Łodzi

Avallon – fundusz inwestycyjny – zdjęcie grupowe zarządu

Tomasz Trela – zdjęcia do kampanii wyborczej na urząd Prezydenta Łodzi

Portrety biznesowe pracowników korporacji:

Dell, Fujitsu, DB Schenker, Infosys, Accenture, Magellan S.A., ABB, Business Support Solution, BMW, Komfort S.A., Procter & Gamble

FUMI – Studio Filmowe – Portrety wizerunkowe

SEAT Polska – fotografia biznesowa/korporacyjna – zdjęcia dealerów do salonów sprzedaży – Warszawa

Winckler Personal – Personal Management – zdjęcia biznesowe w Warszawie

RWSL – pracownia architektoniczna – fotografia wizerunkowa – portrety pracowników i właścicieli firmy

Avallon – fundusz inwestycyjny – biznesowe zdjęcie grupowe

eEngine - softwarehouse – portrety zespołu

eBusiness Consulting Sp. z o.o. - portrety biznesowe – sesja zdjęciowa zrealizowana w Warszawie

DOZ.PL Sp. z o.o. – sesja biznesowa zrealizowana w sidzibie firmy w Łodzi

UNIWERSYTET MEDYCZNY w Łodzi – fotografia biznesowa – portrety władz uczelni

Zdjęcia portretowe do celów prywatnych

Tworzenie portretów cały czas stanowi dla nas fascynujące zajęcie. Kiedy organizujemy w Łodzi sesje zdjęciowe dla osób prywatnych, naszym podstawowym celem jest uchwycenie ich niepowtarzalnego uroku. Uważamy, że w każdym człowieku jest coś intrygującego, co da się wydobyć w portrecie. Chodzi po prostu o to, żeby atmosfera panująca podczas spotkania o szumnej nazwie „profesjonalna sesja fotograficzna” nie była deprymująca dla osoby portretowanej. Staramy się więc bardzo, żeby osoby, które chcą mieć dla siebie, dla własnej przyjemności – profesjonalne zdjęcia portretowe – spędziły z nami miło czas. Nie poganiamy, nie naciskamy, spokojnie wysłuchujemy jakie są preferencje estetyczne naszego klienta. A potem podczas sympatycznej konwersacji, „bezboleśnie” powstają zdjęcia, z których następnie osoba fotografowana wybiera swoje ulubione :)

Uchwycenie piękna, charakteru, nastroju, portretowanej osoby… tak, jakby nie było aparatu, nie było fotografa… to jest dla nas ideał, kiedy myślimy „zdjęcia portretowe”. Chętnie podejmujemy się wykonania kolejnych portretów i poznajemy nowe, ciekawe osoby. Fotografia to nasza praca ale jednocześnie pasja, zatem oferta naszych usług fotograficznych jest szeroka. Zadania, jakie zlecają nam klienci zainteresowani fotografią portretową czy korporacyjną, funkcjonują pod określonymi zwrotami wpisywanymi w wyszukiwarkę. Często brzmią one następująco: „zdjęcia korporacyjne”, „profesjonalna fotografia biznesowa”, „fotografia artystyczna Łódź”. Jeśli jednak zlecenie, które chcieliby nam Państwo powierzyć nie mieści się w ramach naszej oferty fotograficznej widocznej na tej stronie, prosimy o kontakt. Jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy formułę na stworzenie fotografii portretowych, które są Państwu potrzebne :)

W fotografii artystycznej – portret od zawsze był dla nas najbliższym tematem. Już podczas studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, zaczynaliśmy od fotografii portretujących ludzi z naszego najbliższego otoczenia. Nie odczuwaliśmy wtedy potrzeby utrwalania piękna natury na profesjonalnych fotografiach. Wydawało nam się to po prostu niemożliwe, bezcelowe... Żadne ze znanych nam wówczas zdjęć artystycznych nie oddawało w pełni wrażeń jakie dawał nam bezpośredni kontakt z naturą, bycie „tam i wtedy”… „Fotografia z natury rzeczy musi spłaszczać, więc jako medium odcina wiele z całościowego doświadczenia” – tak wtedy myśleliśmy. Działo się tak do czasu, kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy zdjęcia przyrody stworzone przez Ansela Adamsa… ale to jest materiał na całkiem inną historię o naszych przygodach z profesjonalną fotografią…

Jeśli chcieliby Państwo zobaczyć nasze zdjęcia korporacyjne dla SEATa, zapraszamy do obejrzenia ich na samym dole zamieszczonej tu galerii portretów. Sesja zdjęciowa zrealizowana przez nas w Warszawie, nosiła roboczą nazwę „Dobry gospodarz”. Wielkoformatowe portrety 32 dealerów Seata, zostały umieszczone vis a vis wejść do salonów sprzedaży w całej Polsce.

W galerii portretów, prezentujemy stworzone przez nas fotografie prezesów, członków zarządu, dyrektorów, konsultantów i managerów pracujących w korporacjach: Dell, Fujitsu, DB Schenker, Infosys, Accenture, Magellan, ABB, Business Support Solution, Ikaria. Cały dział poświęciliśmy też władzom Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie wykonaliśmy ponad 70 zdjęć portretowych.

Oddzielną galerię przeznaczyliśmy na zdjęcia wizerunkowe całego zespołu pracowni architektonicznej RWSL.

Wszystkich Państwa, którzy chcieliby mieć portret stworzony tylko i wyłącznie dla własnej przyjemności zapraszamy do obejrzenia galerii na samym dole strony – znajdziecie tam Państwo zdjęcia do celów prywatnych.

Pozostałe galerie