Zdjęcie profilowe lekarza, psychologa

Podziwiamy dobrych lekarzy. Są oddani pacjentom, skupieni na ich potrzebach, przez całe życie kształcą się i rozwijają. W czasACH gdy wybitny specjalista, oceniany może być poprzez obraz – wiemy, że umiemy zbudować korzystny wizerunek. Wspólnie z lekarzami różnych specjalizacji tworzymy fotografię wizerunkową tak, żeby pokazać prawdę o ich kompetencjach, sile i wielkim sercu. Dobre zdjęcie biznesowe pomaga zbudować zaufanie do lekarza i zachęcić pacjentów do wizyty w gabinecie.

Nasi najbliźsi przyjaciele to lekarze, wiemy jak Państwo pracujecie – potrafimy więc zrealizować sesję w weekend, albo o nietypowych porach w ciągu tygodnia. Sesję możemy zorganizować zarówno w Państwa gabinecie, domu jak i naszym studio.

Jak zdjęcie lekarza widzi pacjent?

To znak naszych czasów, że na podstawie zdjęcia, pacjenci mogą mylnie ocenić lekarza. Potrafimy sprawić, żeby tak się nie stało. Pacjenci przed wizytą chcą zobaczyć jak wygląda lekarz, który będzie ich badał. Jeśli dostrzegą na zdjęciu ciepło i spokój, chętnie dp niego przyjdą. Jedno dobrze przemyślane zdjęcie wizerunkowe, jest w stanie przekonać pacjenta bardziej niż suchy tekst opisujący jego pracę i doświadczenie.

Pokaż, że jesteś serdeczny

To, że lekarz nie ma własnego gabinetu nie jest przeszkodą, żeby stworzyć dobre zdjęcie wizerunkowe. Wyeksponujmy wspólnie ciepłe spojrzenie i otwartość na potrzeby pacjenta. Na zdjęciach wizerunkowych to spojrzenie oddziałuje najsilniej. Dlatego warto zadbać o pozytywny wydźwięk zdjęcia. Pacjenci w lakarzach podszukują dwóch cech: serdeczności i doświadcznia. Pokażmy to :)

Zdjęcia zespołu kliniki Nova Estetica, Warszawa, ul. Tomcia Palucha 37

Zabieg FOTONA INTIMA – ginekologia laserowa w klinice TAZBIR

Fotografia biznesowa – zdjęcia profilowe lekarzy specjalistów

Poniżej zamieszczmy zdjęcia, które stworzyliśmy dla wybitnych specjalistów reprzentujących różne dziedziny medycyny. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowaną współpracę i inspirujące spotkanie :)

Zdjęcia biznesowe ludzi z innych branż i zawodów można obejrzeć w galerii poświęconej zdjęciom biznesowym.

Wszystkich Państwa, którzy chcieliby mieć portret stworzony tylko i wyłącznie dla własnej przyjemności zapraszamy do obejrzenia galerii w dziale: prywatna sesja zdjęciowa.

Pozostałe galerie